День міста Василькова 2017

День міста Василькова 2017
Васильківщина
1825
0
11:50, 13.09.2017

Традиційно в другу суботу вересня, яка цього року припала на 9 число, жителі та гості Василькова відзначали 1029-у річницю Дня міста.

З нагоди свята місцева влада організувала на центральній площі урочистий концерт за участю дитячих творчих колективів міста та запрошених зірок естради. Перед початком святкового концерту до мешканців Василькова з привітальними словами звернулись керівники міста та району.

"У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Васильків. Нині місто розвивається, потроху змінюється його обличчя. І все це завдяки Вам, шановні містяни, Вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх Вас у згуртовану та небайдужу громаду! Щиро бажаю усій поважній васильківській громаді миру та втілення всіх сподівань. Нехай цей день додасть енергії та натхнення для подальших успіхів у розвитку рідного міста Василькова", - зазначив міський голова Володимир Сабадаш.

Цього дня в центрі Василькова була організована низка розважальних заходів, таких як: виставка ретро-автомобілів, катання на гіробордах центральною вулицею міста. Окрім того, у парку «Венеція» впродовж дня проходив фестиваль вуличної їжі «Здибанка». Також свої роботи на імпровізованому ярмарку представляли народні майстри нашого краю.

Проте, як відомо, за все у цьому житті треба платити, святкування Дня міста - не виключення. Але, що ж це за свято без сюрпризів? Тому громадська організація «Право та захист Васильківщини» і Благодійний фонд "Подаруй мрію" підготували неочікуваний подарунок до свята для самих маленьких жителів міста - безкоштовні розваги та атракціони!

Дітки мали нагоду досхочу пострибати на гімнастичних батутах та покататися на величезній надувній гірці. Тим часом з Днем Василькова усіх вітав та розважав веселий аніматор у костюмі смішного персонажу з мультфільму «Міньйони».

Прикрашала усе це дійство величезна хмара мильних бульбашок, за якими діти радісно ганялись та намагались упіймати. Також усіх васильківчан наші організації знову безкоштовно пригощали солодкою ватою, що вже встигло перетворитися у добру традицію.