26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи
Організація
943
0
10:38, 26.04.2017

26 квітня 1986 року – скорботна дата в історії нашої держави. Цього дня світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народові. Чорнобильна трагедія скалічила долі та забрала здоров'я наших співвітчизників, залишивши після себе біль і порожнечу.

Напередодні 31 роковини цієї сумної дати, у громадській приймальні ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» представники наших організацій – Заїка Максим Миколайович та Забарний Володимир Олександрович зустрілися із родичами ліквідаторів, жінкою Леонтія Рудого -  Світланою Іванівною та рідною сестрою Миколи Титенока - Ольгою Іванівною. Жінки із сльозами на очах згадували ті події та розповіли страшну історію загибелі своїх близьких людей після участі у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Жителі Васильківщини, як і багато інших наших співвітчизників, розуміючи відповідальність перед майбутнім поколінням, жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям, зупинили атомну стихію.

Наприкінці зустрічі, присутні вшанували хвилиною мовчання  світлу пам’ять наших героїв-чорнобильців. Керівництво ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» надали матеріальну допомогу родинам ліквідаторів і пообіцяли, що вони й надалі будуть допомагати сім’ям учасників Чорнобильної катастрофи.