В центрі Василькова облаштували меморіал Героям Небесної Сотні

В центрі Василькова облаштували меморіал Героям Небесної Сотні
Васильківщина
513
0
12:47, 19.10.2017

За сприяння громадської організації «Право та захист Васильківщини», Благодійного фонду «Подаруй мрію» та політичних партій «Патріот» і «Народний Рух України» в центрі міста навпроти кінотеатру «Дружба» встановлено та облаштовано меморіал Героям Небесної Сотні.

У майбутньому в планах міського керівництва встановити в цьому місці гранітний пам’ятник. Та доки остаточний проект монументу Героям Майдану ще не затверджений, активісти облаштували та надали більш-менш пристойного виду старому імпровізованому меморіалу.

Зокрема, в парку встановили металевий стенд, на якому розмістили портрети з іменами усіх загиблих майданівців, котрі поклали своє життя за гідність, свободу та незалежність українського народу.

Поруч зі спорудою ми також розмістили невеликий квітник у формі античної вази, який спеціально для облаштування васильківського пам’ятного знаку Небесній Сотні безкоштовно надала столична фірма з виготовлення бетонних виробів.

Завершує композицію православний хрест та складені під ним одна на одну декілька автомобільних шин. Усім, хто при владі ці старі покришки – невід’ємний атрибут Майдану - мають служити постійним нагадуванням про те, що безкінечно терпіти знущання над собою український народ не стане і в будь-якій ситуації знайде можливість та спосіб, аби боротися зі злом та несправедливістю.

Незабаром по всій Україні мають відбутися пам’ятні заходи з нагоди четвертої річниці Революції Гідності, під час яких вшановуватимуть Героїв Небесної Сотні. Відтепер васильківчани також зможуть пригадати трагічні події 2013-2014-го років, вшанувати пам’ять загиблих майданівців та покласти квіти до меморіалу у центрі міста.

Світла пам'ять і всенародна шана людям, котрі своїм прикладом навчили нас бути справжніми патріотами України. Герої не вмирають! Слава Україні!