Активісти облаштували в центрі Василькова меморіал Небесної Сотні

Активісти облаштували в центрі Василькова меморіал Небесної Сотні
1148
0
13:39, 19.10.2017

За ініціативи громадської організації «Право та захист Васильківщини», Благодійного фонду «Подаруй мрію» та політичних партій «Патріот» і «Народний Рух України» в центрі міста навпроти кінотеатру «Дружба» встановлено та облаштовано меморіал Героям Небесної Сотні.

В майбутньому у планах керівництва Василькова встановити на цьому місці гранітний пам’ятник. Та доки остаточний проект монументу Героям Майдану ще не затвердили, активісти своїми силами облаштували та надали більш-менш пристойний вигляд старому імпровізованому меморіалу.

Зокрема, в парку встановили стенд, на якому розмістили банер з портретами та іменами усіх загиблих майданівців, котрі поклали своє життя за гідність, свободу та незалежність українського народу.

Поруч зі спорудою також розмістили невеликий квітник у формі античної вази, який спеціально для облаштування васильківського пам’ятного знаку Небесній Сотні безкоштовно надала столична фірма з виготовлення бетонних виробів.

Завершує композицію православний хрест та складені під ним одна на одну декілька автомобільних шин. Усім, хто при владі ці старі покришки – невід’ємний атрибут Майдану - мають служити постійним нагадуванням про те, що безкінечно терпіти знущання над собою український народ не стане і в будь-якій ситуації знайде можливість та спосіб, аби боротися зі злом та несправедливістю.

Незабаром по всій Україні мають відбутися пам’ятні заходи з нагоди четвертої річниці Революції Гідності, під час яких вшановуватимуть Героїв Небесної Сотні. Тож у ці дні васильківчани також зможуть долучитися до пам'ятних заходів, пригадати трагічні події 2013-2014 років, вшанувати пам’ять загиблих майданівців та покласти квіти до меморіалу Героям Майдану в центрі міста.

Світла пам'ять і всенародна шана людям, котрі своїм прикладом навчили нас бути справжніми патріотами України. Герої не вмирають! Слава Україні!