Активісти привітали вихованців Центру "Здоров'я" зі Святом Осені

Активісти привітали вихованців Центру
Організація
285
0
12:57, 19.10.2017

У Васильківському центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Здоров’я» 10 жовтня відзначили Свято Осені.

На честь події до закладу були запрошені артисти одного зі столичних театрів ляльок, котрі влаштували для вихованців Центру цікаву та повчальну виставу.

На свято до своїх добрих друзів завітали й представники організації «Право та захист Васильківщини» разом з Благодійним фондом «Подаруй мрію», котрі постійно підтримують та надають допомогу закладу від початку його заснування.

Активістів об'єднання радо зустрічали як персонал і керівництво, так і самі вихованці Центру, котрі вже встигли добре потоваришувати. Цього разу ми підготували для малечі солодкі подарункові набори.

За сценарієм казкового свята, голова нашої громадської приймальні Крістіна Сізова, перевтілившись у яскравий образ самої «Осені», вітала діток із настанням цієї чудової пори року та роздавала їм свої подарунки.

Зачаровані феєрією дітлахи щиро дякували і раділи смачним дарункам «Осені», а також самі подарували їй виготовлені власноруч аплікації.

Також від наших організацій сам заклад отримав необхідне їм на сьогоднішній день обладнання, а саме: бактерицидні кварцові опромінювачі для швидкого знезараження повітря в приміщеннях. Ці прилади особливо згодяться у холодну пору року, щоб убезпечити діток під час можливих епідемій грипу.

Крім того, закладу передали електричні обігрівачі, котрих конче потребували деякі кабінети, де проводяться заняття з дітками.

Нагадаємо, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» робить дуже велику справу, допомагаючи у створенні умов своїм вихованцям для всебічного розвитку, засвоєння знань, умінь та навичок з метою здобуття базової середньої освіти.

Закликаємо усіх, у кого є можливість підтримати цей унікальний заклад та приєднуватись до наших благодійних акцій.

З питань надання допомоги Центру «Здоров’я» всі бажаючі можуть звернутися до директора закладу Мартиненко Ірини Григорівни або до громадської приймальні ГО «Право та захист Васильківщини» за адресою: м.Васильків, вул. Володимирська, 22- А, офіс 204. Ми працюємо з Понеділка до П’ятниці з 9.00 до 18.00. Одержати інформацію також можна за телефонами: (04571) 2-11-11, (068) 126-55-74.