Благодійний фонд "Подаруй мрію" та активісти ГО "Право та захист Васильківщіни" започаткували новий флешмоб

Благодійний фонд
Організація
618
0
15:43, 18.06.2020

Благодій фонд "Подаруй мрію" та представники ГО «Право та захист» закликають місцевих жителів приєднатися до соціального флешмобу, котрий передбачає встановлення благодійних полиць з продуктами для нужденних.

Ми вирішили перейняти досвід західних регіонів країни, започатковуючи таку доволі нестандартну соціальну акцію. В нинішні скрутні часи, також через впроваджені карантинні заходи, ми маємо дбати про людей, які не можуть придбати собі елементарного – продукти харчування.

17 травня в селі Плесецьке були встановлені та облаштовані, перші спеціальні, соціальні полички із продуктами харчування з соціального кошику. Продукти, які місцеві туди покладуть, безкоштовно зможуть взяти ті, хто цього потребують, проте не мають змоги купити.
Усіх, хто має можливість допомогти, колектив нашої громадської організації закликає приєднуватися.

Окремий заклик і до тих, що потребують – не соромитись брати продукти, придбані саме для них.

Також хочемо висловити подяку підприємцю Вадиму Кулишу за активну допомогу та його роботу над виготовленням даних полиць.

В акції покищо беруть участь магазин: «Юлія» на вулиці Садовій 2\1 та «Продукти» вул. Садова 30 у с. Плесецьке.

Але ми працюємо над тим, аби найближчим часом встановити подібні полиці в усіх населених пунктах нашого району. Адже соціальна підтримка людей ніде і ніколи не буває зайвою.