Активісти нашого об'єднання передали допомогу бійцям на позиціях в "сірій зоні" АТО

Активісти нашого об'єднання передали допомогу бійцям на позиціях в
Україна
371
0
12:12, 10.01.2018

Майдан, війна на сході – це події, які змінили свідомість кожного українця назавжди. Українці продемонстрували свою здатність доводити соціальні протести до бажаного результату і навіть йти на жертви, захищаючи Батьківщину та самовіддано забезпечувати бійців всім необхідним. Волонтерський рух став частиною суспільної свідомості українського народу. Велика кількість людей, хто жертовно трудиться за перемогу, не чекаючи дій відповідальних міністерств і відомств. Саме патріотизм та віра в краще майбутнє не дали українцям опустити руки, а наділили силою стояти до кінця.

Пам’ятати своїх Героїв та вимовляти їх імена з гордістю в серці – обов’язок кожного громадянина України. Так само, як допомагати та підтримувати тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього країни.

Саме тому, громадською організацією «Право та захист Васильківщини» було прийнято рішення напередодні новорічних свят черговий раз відвідати бійців на сході країни, аби додати в їх суворі будні частинку свята та передати благодійну допомогу воїнам АТО.

Активістами нашої організації був проведений збір гуманітарної допомоги серед небайдужих мешканців та підприємців Васильківського району, під час якого люди надали продукти харчування, медикаменти, речі першої необхідності та паливно-мастильні матеріали для передачі бійцям на сході України. Дякуємо усім, хто долучився до цього збору для наших військових.

Разом-ми сила! Приєднуйся до нас, бо тільки разом ми зможемо здолати ворога і збудувати сильну, незалежну та демократичну країну.