Активісти передали ліки амбулаторіям у Кодаки та Велику Салтанівку

Активісти передали ліки амбулаторіям у Кодаки та Велику Салтанівку
Організація
658
0
13:52, 23.04.2018

  В рамках благодійної акції, громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» разом з друзями та партнерами з Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» закупили для медичних закладів Васильківського району найнеобхідніші лікарські засоби, а саме: антибіотики, противірусні, препарати групи інсулінових. Також придбано медичне обладнання першої необхідності та інше. Це все, сподіваємось, допоможе людям у білих халатах зберегти життя і здоров’я своїх пацієнтів

  23 квітня громадські активісти відвідали амбулаторії у селах Кодаки і Салтанівка Васильківського району та передали всі зібрані медпрепарати медичним закладам. У кожній амбулаторії активістів зустрічали з радістю та душевним теплом, адже реальні справи, котрі дійсно робляться нашими організаціями завжди будуть переконливішими за будь-які розповіді з приємними обіцянками та брехливими лестощами у вітальних промовах наших владних мужів. «Ці медикаменти пацієнти зможуть безкоштовно отримати, адже це благодійна допомога. Якщо пацієнт потребує цих препаратів, то він їх отримає. Ці препарати дійсно дієві, це велика допомога, в першу чергу пацієнтам», - прокоментували  лікарі.

  Мабуть, немає такої сфери людської діяльності, яка за вагомістю й важливістю могла б зрівнятися з професією медика. Найгуманніша, найблагородніша, найпотрібніша — вона завжди й усюди була в центрі суспільної уваги і довіри.

  Ми поважаємо наших медиків, санітарів, медсестер та лікарів. Глибока шана і  всенародна повага усім медикам України!