СК «АЛЕКСІС»

СК «АЛЕКСІС»
Організація
979
0
17:17, 05.05.2017

До керівника благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенія Котвіцького та голови громадської організації «ПРАВО ТА ЗА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслана Суханова звернувся Президент спортивного клубу «АЛЕКСІС» Олексій Охріменко з проханням надати допомогу у придбанні спортивного інвентарю, а саме: боксерського мішка, боксерських лап та маківар з метою покращення фізичних та технічних навиків у дітей та підлітків із занять панкратіону.

Панкратіон – це давньогрецьке бойове мистецтво, яке в найпростішому розумінні є універсальним синтезом боротьби і кулачного бою з величезним арсеналом як ударів, так і різноманітних кидків, захоплень, больових і задушливих прийомів.

Більше, ніж за 17 років існування спортивного клубу «АЛЕКСІС», Президентом спортивного клубу, а за сумісництвом тренером Олексієм Охріменком було підготовлено багато талановитих спортсменів, які захищають честь нашого міста на обласних, всеукраїнських та навіть на міжнародних змаганнях.

Основне завдання, яке ставлять перед собою наші організації - це популяризація та підвищення ролі фізичної культури, зміцнення здоров’я, досягнення високих спортивних результатів, пропаганда здорового способу життя, виховання морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління, а також здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, їх творчих здібностей.

Саме тому, ми з радістю відгукнулися на це звернення і сьогодні, п’ятого травня, керівник БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький разом із головою ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Русланом Сухановим, відвідали тренування спортивного клубу «АЛЕКСІС» та передали весь необхідний спортивний інвентар його вихованцям.

Наші організації висловлюють подяку за допомогу у реалізації цього заходу  Віталію Вікторовичу Глінському та Василю Миколайовичу Гедзику за їхню доброту, щирість, активність, бажання прилучитися до благодійної акції.