Анастасію Вихристюк збили дві машини

Анастасію Вихристюк збили дві машини
Васильківщина
228
0
15:15, 02.12.2016

29 листопада в столичній лікарні померла 20-річна Анастасія Вихристюк. На пішохідному переході у Василькові на Київщині 8 листопада її збили дві машини. Спершу — "Ланос". Водій зупинився, аби подивитися, що з дівчиною. У цей момент на них наїхав "Сітроен". Чоловік отримав струс мозку. Анастасію у тяжкому стані забрали в реанімацію.

У доньки була черепно-мозкова травма, роздроблена грудна клітка, таз, печінка, — плаче Вікторія Вихристюк, мати загиблої. — Внутрішні органи і кістки збирали по частинах. Із районної лікарні Настю перевезли в столицю. Стан весь час був важкий, але стабільний. Коли міняли трубочку в горлі, дочка навіть сама намагалася дихати. Ми до останнього вірили, що вона одужає.

На дорозі було погане освітлення, каже водій "Сітроена" Володимир Стельмах. Людей побачив запізно.

Перед "зеброю" пригальмував метрів за 15. Нічого не було видно. Раптом на капот стрибнув чоловік. Я зупинився і вийшов. Перед переднім бампером побачив дівчину. Лежала в крові непритомна. Голова та скроня були розсічені, — згадує Стельмах.

Батько Анастасії Володимир Вихристюк — учасник бойових дій. З 2014-го за контрактом служить у зоні АТО. Сестра Олена — волонтерка, допомагає бійцям.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/_anastasiyu-vihristyuk-zbili-dvi-mashini/738219