Апаратна нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради

Апаратна нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради
Васильківщина
187
0
11:15, 13.12.2016

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.

Зокрема:

  1. Перепелиця Л.О. - начальник управління з питань економіки та власності - в суботу відбувся Обласний сільськогосподарський продовольчий ярмарок для задоволення потреб населення якісними продуктами харчування за доступними цінами до Новорічних і Різдвяних свят. Такі ярмарки планується проводити раз у квартал.
  2. Бурсова Л.П. - начальник управління соціального захисту населення - на обліку перебуває 1472 переміщені особи, 8225 осіб, які отримують пільги, 296 - учасників АТО.
  3. Шалуєва А.О. - директор КП "Васильківкомунікаціясервіс" - розміщені рекламні афіши по збору гуманітарної допомоги для воїнів АТО в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста.
  4. Савріцький І.В. - директор КП "Васильківтранссервіс" - у зв"язку з ремонтом пільгового автобусу, прийнято рішення перевозити мешканців пільгових категорій по 2 особи за один рейс в усіх маршрутках "Містечко".
  5. Ларіна Г.Ю. - начальник відділу культури - 14.12.2016 року об 11.00 годині в актовій залі Васильківського РВ ГУ ДСНС відбудеться захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС.

Міський голова рекомендував усім керівникам управлінь, відділів та комунальних підприємств подавати вчасно всю необхідну документацію (Програми, Положення тощо...), яка йде на затвердження, для повного її вивчення та опрацювання.

Також, лідери учнівського самоврядування міста в рамках Дня учнівського самоврядування провели сьогодні день з міським головою для ознайомлення з роботою органів виконавчої влади.

Джерело: http://vasilkov.info/main/vasilkivrada/962-aparatna-naradu-z-kervnikami-strukturnih-pdrozdlv-mskoyi-radi.html