Благодійники фонду "Подаруй мрію" привітали вихованців центру "Здоров'я"

Благодійники  фонду
Васильківщина
802
0
17:01, 19.01.2018

Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Сьогодні  цей день очищення душі, зміцнення віри та світлої радості, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я», відсвяткував по своєму.

Вихованці в новорічних костюмах та вишиванках, проводжали Діда Мороза. Малеча продемонстрували свою старанність, наполегливість та неабиякі творчі здобутки. Вони співали пісні та колядки, водили хороводи та розповідали вірші. Святкування проходило у надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

Звісно ж, що такий захід не могли залишити без уваги постійні гості та вже добрі друзі з благодійного фонду «Подаруй мрію». Звичайно ж хто іде на свято к діткам без подарунків. Представники нашого фонду передали центру «Здоров’я», розвиваючи ігри, кінетичний пісок та звісно солодощі. З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом добра і сподівань на краще майбутнє.

Передаємо щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!
Зичимо здоров’я, миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень нашим маленькім друзям та їх батькам. Христос Хрещається!