Благодійники відремонтують школу-інтернат

Благодійники відремонтують школу-інтернат
745
0
14:31, 18.06.2017

Поки учні Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат відпочивають на літніх канікулах, голова Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький та активісти громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» підготували для них невеличкий подарунок. У рамках проекту «Школа – рідний дім » вони сьогодні завітали до керівництва закладу, якому передали необхідні лако-фарбувальні матеріали для проведення ремонтних робіт й естетичного оформлення класних кімнат. Крім цього, силами наших організацій планується провести будівельні роботи з облаштування в школі санвузла.

Держава зараз практично не виділяє кошти на програми з проведення ремонтно-будівельних робіт у закладах середньої освіти, тому всі фінансові питання здебільшого лягають на плечі батьків учнів. Враховуючи, що даний заклад є школою-інтернатом для дітей з порушеннями мовлення(в якому навчаються 135 дітей віком від 6 до 18 років) сподіватися вони можуть лише на допомогу громадського сектору.

Добрі справи приємно робити гуртом. Отже, закликаємо громадські об’єднання та усіх небайдужих жителів Василькова приєднуватися до ініціативи щодо створення комфортних умов для наших дітей!