Благодійна допомога до Дня Знань

Благодійна допомога до Дня Знань
Організація
1237
1
11:17, 31.08.2018

В останній час, до благодійного фонду "Подаруй мрію" все більше звертаються багатодітні родини щодо надання їм фінансової допомоги, у зв’язку із скрутним матеріальним становищем.
Виходячи із звернень, більше всього на низький рівень їхнього добробуту впливають високі тарифи на житлово-комунальні послуги та низький рівень оплати праці. Саме незадовільне соціально-економічне становище у значній частині сімей викликає соціальну напруженість, негативно впливає на всі сфери суспільного життя та перешкоджає успішному розвитку дітей.


       У с. Плесецьке в родині виховують 6 дітей, звісно, що в сучасних соціально-економічних умовах нашої країни, без підтримки держави та громадського сектору батьки практично не в змозі самостійно забезпечити дітей належним чином. Тому благодійний фонд «Подаруй мрію» та громадська організація «Право та захист Васильківщини» не залишились осторонь і вирішили підготувати діточок, маленьких учнів до Дня знань та cвята Першого дзвоника.

Завдячуючи директору магазина канцелярських товарів «Sunrise» Тетяні Гапоненко яка надала можливість придбати всі необхідні для школи речі за низькою ціною та власноруч спакувала канцелярські товари згідно потреб в залежності від віку дитини.  Родина Кобилинських повністю готова до школи. Бажаємо діткам та батькам міцного здоров'я, нових досягнень у навчанні та праці, щастя і благополуччя, мирного неба над головою і впевненості у завтрашньому дні!


   Одним із наших пріоритетних завдань які ставить перед собою наша громадська організація є захист жителів Васильківщини, які потребують допомоги, особливо коли це стосується дітей.

 

Коментарі

  1. user-icon
    Тетяна 31 серпень 2018, 12:20
    Раді допомогти!