Боротьба за крісло очільника Нацполіції. Що відомо про трьох кандидатів на посаду

Боротьба за крісло очільника Нацполіції. Що відомо про трьох кандидатів на посаду
Україна
191
0
15:21, 06.02.2017

Хто стане майбутнім головою Національної поліції, повинен визначити міністр внутрішніх справ.

Консультативна відбіркова комісія з проведення конкурсу на посаду керівника Нацполіції України обрала трьох найкращих кандидатів.

Найвищі бали рейтингу має полковник поліції Костянтин Володимирович Бушуєв, який нині є заступником голови Нацполіції, а також входить до складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України. У 2015 році він також брав участь в АТО на Донбасі у складі зведених сил Міністерства внутрішніх справ України.

На другому місці рейтингу опинився директор "Координаційного центру з надання правової допомоги" Андрій Вишневський, який раніше був директором Центру сприяння інституційному розвитку державної служби ГУ Держслужби України. До цього також Вишневський встиг попрацювати радником держсекретаря Кабміну і начальника ГУ ДСУ.

Завершує трійку лідерів генерал поліції, начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції, екс-очільник поліції Рівненської області Сергій Князєв, якого відправили в область для наведення порядку з незаконним видобутком бурштину. Раніше він тимчасово виконував обов'язки заступника начальника ГУ МВС України в Донецькій області і був начальником кримінальної міліції, а також обіймав посаду начальника ГУНП України на Закарпатті.

Нагадаємо, 16 грудня в Україні оголосили консультативний конкурс на посаду керівника Національної поліції. Після першого етапу конкурсу загалом відсіялася чверть учасників, котрі подали заявки.

Згідно з Законом про Національну поліцію, після обрання фіналістів конкурсу, міністр МВС Арсен Аваков повинен обрати одну кандидатуру, яку він і подасть прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману для затвердження урядом.

Джерело: http://tsn.ua/ukrayina/borotba-za-krislo-ochilnika-nacpoliciyi-scho-vidomo-pro-troh-kandidativ-na-posadu-875929.html