Будуємо Європу у власному місті - починаємо з елементарного

Будуємо Європу у власному місті - починаємо з елементарного
Васильківщина
439
0
18:06, 22.09.2017

Сьогодні, 22 вересня, представники громадської організації «Право та захист Васильківщини» зареєстрували проект рішення Васильківської міської ради «Про будівництво громадської вбиральні на території парку «Венеція» по вулиці Грушевського у м. Василькові».

Мабуть, кожен житель нашого міста хоча б раз у житті стикався з проблемою відсутності громадського туалету на території Василькова, особливо в його центральній частині. У більшості випадків, саме тут проходять масові заходи, святкові події або звичайні прогулянки громадян та їхній відпочинок. І відсутність вбиралень створює серйозні незручності як для мешканців, так і для гостей Василькова.

Хоч-не-хоч, а таку інфраструктуру треба робити самим. Бо відображає вона, як дзеркало, і тих, хто її створив та підтримує, і тих, хто нею користується. Найчастіше, побачивши, наприклад, як у місті організовані громадські туалети, людина робить висновок і про рівень культури міста загалом. Враховуючи те, цілком зрозумілими стають негативні враження приїжджих від нашого Василькова, де поняття громадської вбиральні асоціюється швидше з загидженими під’їздами будинків, подвір’ями, скверами та навіть дитячими майданчиками. Всі ми так прагнемо стати частиною розвиненої Європи, однак нічого не робимо для того, аби у себе вдома мати елементарні людські умови життя.

Сподіваємося, що найближчим часом нам вдасться виправити це ганебне становище, завдячуючи 247 жителям Василькова, котрі поставили свій підпис під місцевою ініціативою будівництва першого громадського туалету в нашому місті. Враховуючи, що це наболіле питання стосується кожного мешканця Василькова, у тому числі й місцевих депутатів, маємо надію, що вони підтримають дане рішення, і врешті ми усі разом почнемо рухатися в напрямку створення цивілізованих умов життя для наших співгромадян. А зведена у недалекому майбутньому перша в місті громадська вбиральня стане своєрідним пам’ятником початку відродження культури Василькова. Бо саме з цього - культури ставлення до потреб людини - і починається культура в широкому розумінні слова.