Бюветний комплекс

Бюветний комплекс
Організація
1186
1
17:39, 12.06.2017

Представники нашої організації внесли місцеву ініціативу щодо будівництва у Василькові першого бюветного комплексу

Питання водозабезпечення є одним із найболючіших та найактуальніших для жителів Василькова, адже воно стосується кожної людини, як необхідний компонент збереження і зміцнення здоров’я.

Тривалий час, у зв’язку із застарілою системою водогону, збільшення забудов, фізичного зношення труб, насосів тощо, призводять до чисельних аварійних ситуацій із перебійним постачанням води мешканцям міста, що є порушенням гарантованих Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.

Нині у Василькові відсутні комплекси бюветного водопостачання, які б могли безкоштовно забезпечувати питною водою потреби людей під час аварійних ситуацій або звичайних прогулянок містом.

З метою покращання забезпечення населення якісною питною водою та облаштування парку «Венеція» для комфортного в ньому перебування жителів та гостей міста, активісти громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ», організували збір підписів мешканців Василькова на підтримку місцевої ініціативи щодо будівництва бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території парку «Венеція» по вулиці Грушевського у м.Василькові.

Протягом травня цього року, ініціативній групі вдалося зібрати 177 підписів за внесення відповідної місцевої ініціативи до Васильківської міської ради. Слід зауважити, що не всі, хто підтримав своїм підписом проект рішення, із зрозумілих причин, змогли надати копії власних паспортів. Але не зважаючи на усі бюрократичні труднощі, членами ініціативної групи було дотримано норми пункту 1 статті 5 Положення про місцеві ініціативи у місті Василькові та 9 червня 2017 року внесено відповідний проект рішення на розгляд секретаря Васильківської міської ради.

Дякуємо усім жителям нашого міста, які підтримали дану ініціативу будівництва першого бюветного комплексу у Василькові та сподіваємося, що у недалекій перспективі кожен з нас зможе абсолютно безкоштовно скоштувати якісну артезіанську питну воду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

  1. user-icon
    Стелла 13 червень 2017, 10:21
    ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

    13 червня заплановані роботи по ремонту порива ХВП на Ватутіна, 5. Перебої з водопостачанням будуть по вул.Черняховського, Ватутіна, Рози Люксембург, Матросова, Патріотична (Кірова), Козацька (Петровського), Гастелло та пров.Южний.
    Нам просто необходим этот бювет!!!