Чергова мандрівка вихованців центру "Здоров'я"

Чергова мандрівка вихованців центру
Організація
990
0
09:42, 26.06.2018

21 червня громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» організували поїздку для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» до Київського Свято-Введенського чоловічого монастиря та еко-комплекс "Долина страусів".  

Ясногородська страусяча ферма - перша селекційна ферма, на території незалежної України. Була відкрита 2001 році.  Поголів'я налічує понад 300 особин. За 15 років з маленької страусиної ферми, місце перетворилося на цілий комплекс для сімейного відпочинку.

Під час екскурсії по фермі, дітям розповіли процес вирощування страусів від яйця до дорослого птаха, також вихованці центру мали змогу побачити, рідкісного, чорного Південно-Африканського страуса на усі етапах зростання. Після відвідування ферми для дітей провели цікаву пізнавальну екскурсію по місцевому зоопарку де живуть павичі, віслюки, маленькі поні, свинки, козлики, качки, яскраві фазани, барани та Африканський верблюд. 

 

Також діти та батьки провели час в Київському Свято-Введенському чоловічому монастирі, який був створений у кінці 19 — перших роках 20 століття. Це унікальний архітектурний комплекс з великою історією. Багато давніх монастирів притримуються одного архітектурного стилю, проте Введенський монастир не має єдиних рис. Його формування відбувалось серед житлового кварталу, цим пояснюється той факт, що його будівлі — різні за стилем побудови. Їм не вистачає спільної задумки та поєднання одними композиційними елементами. Але саме це відрізняє його серед православних архітектурних пам’яток. Та приваблює туристів з усього світу.

Загалом відпочинок для вихованців центру «Здоров’я» та їх батьків, видався багатогранним, цікавим та пізнавальним. І як зазвичай тривають усі подорожі наших маленьких друзів- море позитивних емоцій, яскравих вражень та безцінних дитячих посмішок.