Чистий четвер у Васильківщині

Чистий четвер у Васильківщині
Організація
2295
0
18:44, 13.04.2017

Сьогодні християни відзначають Чистий або Великий четвер один з найважливіших днів Страсного тижня перед святом Великодня.

Саме у четвер Ісус Христос встановив Таїнство Євхаристії на Таємній Вечері, а також був заарештований первосвящениками та засланий у темницю.

Багато століть вважається, що основним моментом Чистого четверга є прибирання будинку, прання речей, догляд за присадибною ділянкою тощо.

Згідно з традицією, ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» спільно із партнерами БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОДАРУЙ МРІЮ», організували проведення заходів з благоустрою у місті Василькові та селищі Калинівка Васильківського району.

За пропозицією громади селища Калинівки, які звернулися до члена нашої громадської організації, депутата Калинівської селищної ради - Володимира Забарного, було здійснено прибирання території, встановлено нові лавочки та урни для сміття біля пожежної інспекції та дитячого майданчика. Також, мешканці селища звернулися до представника благодійної організації - Максима Заїки, щодо необхідності встановлення урн для сміття біля кладовища. Що і було зроблено активістами, за порадою отця Омеляна.

 

Напередодні поминальних днів, жителі міста Василькова звернулися із проханням до члена нашої організації - Сергія Воробйова, щодо встановлення урн для сміття біля кладовища на Масиві, у зв’язку з їх недостатньою кількістю. Тому, ми з радістю виконали і це прохання.

Голова ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслан Валерійович Суханов та керівник БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Валерійович Котвіцький подякували усім, хто відгукнувся та знайшов час допомогти у реалізації цих заходів та побажали усім українцям мати чисту совість, здоров’я, а також добра і миру нашій державі.