День Героїв Небесної сотні

День Героїв Небесної сотні
Україна
796
0
14:18, 20.02.2018

Майдан, війна на сході – це події, які змінили свідомість кожного українця назавжди. Українці продемонстрували свою здатність доводити соціальні протести до бажаного результату і навіть йти на жертви, захищаючи Батьківщину.

Указом президента України від 11 лютого 2015 року, 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні. З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).

В цей день у 2014 році під час подій на вулиці Інститутській у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. «Небесна Сотня» – збірна назва загиблих учасників протестів, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності). На сьогодні відомо 107 імен Героїв Небесної Сотні.

Активісти ГО «Право та захист Васильківщини», вшанували пам’ять та поклали квіти  до Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні в Василькові.

Пам’ятати своїх Героїв та вимовляти їх імена з гордістю в серці – обов’язок кожного громадянина України. Так само, як допомагати та підтримувати тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього країни.

Слава Україні! Героям Слава!