День пожежної охорони України

День пожежної охорони України
Україна
473
0
12:45, 17.04.2018

 

У 2013 році було офіційно встановлено в Україні професійне свято, яке відзначатиметься щороку 17 квітня – День пожежної охорони. Це свято встановлене враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України, у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та на підтримку ініціативи громадських об’єднань і Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ГО «Право та захист Васильківщини» шанує та пам’ятає героїчний подвиг працівників Васильківської, Глеваської, Калинівської пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, які у 2015 році брали участь у пожежно-рятувальній операції на території нафтобази «БРСМ-Нафта» у с.Крячки Васильківського району. Завдяки їхнім професійним діям вдалося запобігти розповсюдженню вогню за межі території нафтобази, де полум’я могло охопити поруч розташовану нафтобазу “КЛО”, військову базу, на якій зберігалися боєприпаси та взагалі зменшити масштаби трагедії. Одним з цих вогнеборців був представник нашої громадської організації, майор служби цивільного захисту Іван Іванович Івасенко. 

Шановні співробітники та ветерани пожежно-рятувальної служби! Щиро вітаємо Вас із Днем пожежної охорони! Дякуємо за вашу мужність, відвагу та здатність до самопожертви заради інших. Бажаємо, вам довгих років життя, сил, наснаги та мужності, родинного тепла, затишку і достатку в ваших оселях!

 

ГО «Право та захист Васильківщини»