День соціальної справедливості у Василькові (I-UA.TV)

День соціальної справедливості у Василькові (I-UA.TV)
1093
0
12:34, 22.02.2017

У Всесвітній день соціальної справедливості 20 лютого керівник Благодійного фонду "ПОДАРУЙ МРІЮ" Є.Котвіцький разом із головою громадської організації "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ" Р.Сухановим відвідали вихованців КЗ КОР "Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів". Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно - розвиткову роботу дітей, які потребують корекції усного та писемного мовлення. У цьому навчальному закладі навчається 135 дітей віком від 6 до 18 років.

У подарунок дітлахи отримали необхідні засоби та матеріали для виготовлення ручних виробів та проведення майстер-класів. Як зазначив голова Благодійного фонду "ПОДАРУЙ МРІЮ" Євгеній Котвіцький: «Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя заради свободи та кращого майбутнього нашої держави, дітей та онуків. Тому ми бачимо своєю місію у цей день пам’ятати про соціальну справедливість до дітей з обмеженими можливостями, які більше всього потребують уваги та підтримки з боку суспільства". Крім того, Є.Котвіцький та Р.Суханов подякували усім небайдужим жителям Василькова, підприємцям та представникам організацій, які надали допомогу в організації та проведенні цього заходу.

У свою чергу діти радо зустріли гостей щирими дитячими посмішками та теплотою у маленьких серцях. Цей візит засвідчив, що світ не без добрих людей, на допомогу яких учні завжди можуть розраховувати та знати, що їх пам’ятають і люблять.

Крістіна Сізова

Джерело: http://i-ua.tv/index.php?newsid=1664