День соціальної справедливості у Василькові

День соціальної справедливості у Василькові
1343
1
21:33, 20.02.2017

У Всесвітній день соціальної справедливості 20 лютого, керівник Благодійного фонду "ПОДАРУЙ МРІЮ" Євгеній Котвіцький разом із головою громадської організації "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ" Русланом Сухановим, відвідали вихованців КЗ КОР "Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів". Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно - розвиткову роботу дітей, які потребують корекції усного та писемного мовлення. У цьому навчальному закладі навчається 135 дітей віком від 6 до 18 років.

У подарунок дітлахи отримали необхідні засоби та матеріали для виготовлення ручних виробів та проведення  майстер-класів. Як зазначив голова Благодійного фонду "ПОДАРУЙ МРІЮ" Євгеній Котвіцький: "Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя заради свободи та кращого майбутнього нашої держави, дітей та онуків. Тому ми бачимо своєю місію у цей день пам’ятати про соціальну справедливість по відношенню до дітей з обмеженими можливостями, які більше всього потребують уваги та підтримки з боку суспільства".

Також, Є. В. Котвіцький та Р. В. Суханов подякували місцевим підприємцям, які надали спонсорську допомогу у проведенні цього заходу, зокрема Глінському Віталію Вікторовичу та Гедзику Василю Миколайовичу.

У свою чергу діти радо зустріли гостей щирими дитячими посмішками та теплотою у маленьких серцях. Цей візит засвідчив, що світ не без добрих людей, на допомогу яких учні завжди можуть розраховувати та знати, що їх пам’ятають і люблять.

Крістіна Сізова

Коментарі

  1. user-icon
    Андрей 20 лютий 2017, 22:30
    Спасибо ребятам, что в такое сложное время не забываете дарить доброту и надежду этим маленьким людям.