День студентства. Тетянин день

День студентства. Тетянин день
Україна
414
0
08:06, 25.01.2018

День Тетяни - один з найпопулярніших свят. Адже це день вшанування Тетяни Римської. 

Як кажуть перекази, свято Мучениці Тетяни відзначається з 235 року. Згідно східнослов'янських традицій, в цей день люди ставили свічки, просили у мучениці Тетяни освіти, успіхів у навчанні. Сама ж Свята Тетяна вміла поєднувати в собі активну діяльність, віровчення з гуманізмом і любов'ю до всіх людей. Раніше люди вважали, що жінка, яка народилася в цей день, буде гарною господинею, люблячою порядок.

 

Цікаво, що 25 січня - подвійне свято. Адже з 1755 року, коли імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ про відкриття першого університету, цей день також святкується як свято всіх студентів - день студента.

Два цих свята - день Тетяни і день студента - тісно пов'язані.

Дорогі юні друзі! Шановне студентство! Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!