День Захисника України - привітання ветеранів АТО

День Захисника України - привітання ветеранів АТО
Україна
1811
0
17:36, 14.10.2018

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Дане свято з 2015 року є державним. Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

У 2014 році Указом Президента України було створено «День Захисника України» з метою вшанування мужності та героїзму захисників які боролися за незалежність й територіальну цілісність України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Дане свято пов’язане з боротьбою в Україні між проурядовими елементами та проросійськими сепаратистськими бойовиками, яка зараз відбувається.

На передодні свята представники громадської організації «Право та захист Васильківщини» вирішили особисто привітати та нагородити бійців які брали участь у антитерористичній операції на сході України, мешканців нашого району: Артура Степаненко - сам він родом з Василькова Київської області з 24 листопада чоловік стояв на Майдані у Києві. У травні боєць записався до Другого батальйону  Нацгвардії. Танкіст за покликом пройшов Слов’янськ та багато гарячих точок на Донбасі, має декілька державних нагород у томі числі «Орден За Мужність» вручений особисто Президентом України Петром Порошенко. Також з радістю привітали Сергія Махоніна мешканця села Плесецьке який на першій ротації служив у Попаснянському районі Донецької області у так званій «Сірій зоні» а саме с. Мар’янка, Красногорівка, де боронив зі своїми побратимами спокій та мирне небо для кожного Українця.

Представники нашої  організації вручили іменні Подяки за їх приклад до наслідування хоробре серце та справжній патріотизм який заслуговує величезної поваги. Разом із цим вручили хлопцям ексклюзивні наручні годинники з гравіюванням «З Днем Захисника України» та логотипом нашої громадської організації.

Сьогодні у день свята Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди Дня Захисника України - Дорогі чоловіки і жінки захисники нашої країни!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.