Депутати Глевахи саботують роботу селищної ради

Депутати Глевахи саботують роботу селищної ради
Васильківщина
586
0
10:49, 22.08.2017

Глевахівська селищна рада Васильківського району шукає своїх депутатів, які з невідомих причин саботують роботу сесії, а саме: не з’являються на пленарні засідання або, з’являючись, відмовляються від реєстрації. Внаслідок чого за відсутністю кворуму позачергове засідання 22 сесії неодноразово переносилось.

І від такого незрозумілого ставлення до своїх прямих обов’язків страждають прості мешканці. Оскільки є низка вкрай важливих проектів, для впровадження яких бракує лише відповідного рішення ради. Так неприйнятими лишаються питання про виділення субвенцій на реконструкцію школи, на встановлення бювету та ремонт доріг, на що було виділено кошти Київською обласною державною адміністрацією.

Доки цей безлад на місцях буде продовжуватися і ті люди, яким було делеговано право вирішувати нагальні проблеми громади, будуть спочатку битися за портфелі, а після прогулювати роботу і ставити свої власні інтереси вище за потреби тих, на благо кого вони повинні працювати, Україна так і залишиться негласно країною третього світу.