Дітям потрібна наша увага

Дітям потрібна наша увага
Організація
893
0
22:52, 01.06.2017

 

Дітям потрібна наша увага

 

Сьогодні, у перший день літа, світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це не лише веселе свято для самих дітей, а можливість нагадати суспільству щодо необхідності дбати про інтереси та права малечі, щоб вони мали можливість зростати щасливими, вчитися, розвивати творчі або спортивні здібності, займатись улюбленою справою і в майбутньому стати гідними громадянами своєї країни. Адже дитина – це чи не найважливіша ланка держави, адже саме вони у майбутньому будуть керувати країною та закладати нові еталони розвитку суспільства.

На жаль, сьогодні ситуація в країні сприяє формуванню морально нестійких особистостей, які не можуть боротися з життєвими труднощами, вони не впевнені в завтрашньому дні. Значна частина дітей у нашій країні живуть у сирітських притулках або і зовсім на вулицях, помирають від бойових дій, тяжких хвороб, залишаються інвалідами внаслідок неякісного лікування, вживають алкоголь та наркотики.

Держава та її чиновницький апарат, які покликані зменшувати усі ці загрози та протистояти негативним явищам у процесах виховання дітей, виступають натомість головною проблемою у цій сфері. Прагнення чиновників до збагачення та їхні меркантильні інтереси позбавили тисячі українських дітей вільного доступу до різноманітних гуртків та секцій: замість заохочення дітей та підлітків до участі в інтелектуальних та спортивних змаганнях території спортивних майданчиків та стадіонів віддаються під забудову, відкриваються та «кришуються» гральні заклади. Все це в найближчий час призведе до деградації молоді, адже вони позбавлені можливості повноцінно розвиватися.

Вважаємо, що лише завдяки участі та допомоги громадського сектору, діти нашої країни мають надію та віру у зміни їхнього життя на краще. Громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» разом із Благодійним фондом «ПОДАРУЙ МРІЮ» з самого початку заснування опікуються проблемами та надають допомогу дитячо-юнацьким закладам Васильківщини.

За сприяння наших організацій для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» було придбано спортивно-ігровий комплекс, шафи та жалюзі. Також нами було організовано конкурс «Спортивний кошик», учасники якого отримали новий набір спортивного інвентарю для своїх шкіл, було придбано спортивний інвентар для СК «АЛЕКСІС» та організовано поїздку на всеукраїнські змагання їхнім маленьким спортсменам. Наші організації сприяли проведенню майстер-класів КЗ КОР "Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів", забезпечивши необхідними засобами та матеріалами для виготовлення ручних виробів, та багато іншого.

Сьогодні представники наших організацій завітали із подарунками до наших добрих друзів-вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я». Долучившись до всеукраїнського флешмобу «Разом у майбутнє», спільно з дітьми та працівниками закладу, ми кольоровою крейдою на асфальті намалювали власні мрії та думки про майбутнє нашої країни.

Сучасні діти потребують постійної уваги та підтримки не тільки з боку батьків, а й з боку суспільства, тому поки є можливість змінити світогляд, вилікувати чи зробити добрішою хоч одну дитину, за неї варто боротися, адже у кожного – одне життя, і кожен має право прожити його гідно.