Діти відвідали парк Буки

Діти відвідали парк Буки
Організація
1080
0
21:24, 07.06.2017

Ми організували поїздку для дітей Центру «Здоров’я» до ландшафтного парку Буки

 

Наша громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» організували поїздку для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» до Храмового комплексу з ландшафтним парком Буки Сквирського району Київської області.

Під час захоплюючої екскурсії вони оглянули величний фонтан «Дружба народів», який довгі роки прикрашав серце нашої столиці вулицю Хрещатик. Потім їх вразило своєю духовністю, сучасною та неповторною архітектурою Храмовий комплекс, в який входять церква Святого Великомученика Євгенія, дзвіниця Святого Данила, каплиці Святих Миколи та Олександра. Після прогулянки ландшафтним парком з усіма його прекрасними краєвидами річки Ростовиці, замками, альтанками, фонтанами, скульптурами діти потрапили на територію зоопарку. Від зустрічі з ведмедями, левом, страусами, козулями, вівцями, фазанами та іншими мешканцями звіринцю їхній радості не було меж.

Завдячуючи генеральному директору агропромислової корпорації «Сквира», що належить Івану Миколайовичу Суслову і його безмежної любові до малечі, вихованці Центру побували в справжньому райському куточку, де відчули повну гармонію з природою, цікаво провели час та отримали безліч вражень від поїздки. Це дуже дивовижне і магічне місце, куди хочеться повертатися знову і знову.