Діти відвідали Київський планетарій

Діти відвідали Київський планетарій
Організація
649
0
18:05, 22.05.2017

Наша організація здійснила поїздку для вихованців Васильківської школи-інтернат до Київського планетарію

 

21 травня громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» для учнів КЗ КОР «Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів» організувала екскурсійну поїздку до Київського планетарію. На даний час в школі-інтернат навчається 135 дітей з тяжкими порушеннями мовлення, віком від 6 до 18 років.

У рамках благодійної програми «Всесвіт добра» школярі відвідали науково-розважальний комплекс «Атмасфера 360», де вони занурились у таємничий світ космосу, науки, природи та подивилися сеанси сферичного кіно, а також розважились та відпочили в ігровій зоні. Космічна атмосфера, що панувала у планетарії не дозволяла дітям нудьгувати. Всі були дуже задоволені цікавою та пізнавальною поїздкою, тому мають надію ще не раз відвідати цей неймовірний заклад.

Також, Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» придбав нові сучасні кухарські засоби для приготування їжі, які передав школі-інтернат. Сподіваємось, що нове обладнання надасть нові приємні смаки й аромати стравам, а дітям бажаємо приємного апетиту!