Подорож до Морської казки

Подорож до Морської казки
759
0
11:58, 18.08.2017

Діти «Центру здоров’я» відвідали київський океанаріум «Морська казка»

    10 липня наша громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» організували поїздку для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» до київського океанаріуму «Морська казка».

   На початку екскурсії дітей зустрів гроза моря - легендарний пірат, який провів їх до першої експозиції галереї - перевернутий дерев'яний корабель. В його ілюмінаторах малеча спостерігала за різноманітними коралами, які наче ліси ростуть у 6-метровому акваріумі.

   Діти були більше вражені живими експонатами - мешканцями моря і океанів планети. Вони на власні очі змогли ознайомитися із образом життя та поведінки живих крокодилів, піраній, морських скатів, акул, морських коників, великої морської черепахи, риб-клоунів та інших представників підводного світу. Також, дітлахи довго спостерігали за поведінкою самих ядовитих риб у світі - рибою-камінь і рибою-собака, яку ще називають риба-фугу.

   Усім вихованцям Центру «Здоров’я» дуже сподобалась екскурсія до океанаріуму, що дала можливість зануритися їм в атмосферу магічного оточення підводного світу.