Допомога багатодітним родинам Васильківщини

Допомога багатодітним родинам Васильківщини
Організація
1592
0
17:04, 10.07.2017

    В останній час, до нашої громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» все більше звертаються багатодітні родини щодо надання їм фінансової допомоги, у зв’язку із скрутним матеріальним становищем.
Виходячи із звернень, більше всього на низький рівень їхнього добробуту впливають високі тарифи на житлово-комунальні послуги та низький рівень оплати праці. Саме незадовільне соціально-економічне становище у значній частині сімей викликає соціальну напруженість, негативно впливає на всі сфери суспільного життя та перешкоджає успішному розвитку дітей.
    Нині в Україні у досить великої частини населення рівень доходів нижчий за встановлений прожитковий мінімум. Як наслідок, від цього потерпає економіка країни загалом, а отже, і кожен її громадянин. Тим більше, що в Україні запропонована соціальна підтримка не є достатньо ефективною.
    Наша організація спільно із Благодійним фондом «ПОДАРУЙ МРІЮ» у рамках проекту «Право на захист», 8 липня, зустрілися з чотирма багатодітними родинами Васильківського району, яким надали матеріальну допомогу, а малечі підготували пакунки із солодощами та фруктами. У кожній сім’ї першими нас зустрічали дітки, які були дуже раді приїзду наших активістів та їхнім гостинцям. Вони з радістю розповідали про власні здобутки у школі та ким хочуть стати у майбутньому. Щоб якось віддячити нашим організаціям, один із батьків навіть запропонував допомогу при будівельних роботах у школі-інтернат, які ми плануємо здійснити у найближчий час.
    У с. Плесецьке в родині виховують 10 дітей, а в сім’ї з Василькова мати має інвалідність, а батько учасник АТО. Звісно, що в сучасних соціально-економічних умовах нашої країни, без підтримки держави та громадського сектору батьки практично не в змозі забезпечити створення належних умов для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей.
    Тому, одним із наших пріоритетних завдань є захист жителів Васильківщини, які потребують допомоги, особливо коли це стосується дітей.