Допомога військовим.

Допомога військовим.
Організація
697
0
16:59, 07.11.2019

Військовим що боронять українське небо допомогли захиститися від дощу.

Українські військові отримали допомогу від ГО «Право та захист Васильківщини». Військова частина А-2860 у якій знаходиться 96-та зенітна ракетна бригада зіштовхнулась із невеличкою, але дуже незручною проблемою. Причому незручною у буквальному сенсі слова – дах на КПП став схожий на швейцарський сир. На щастя, дірки на даху стали наслідком не ворожої атаки, а нестачі коштів для ремонту. Знаючи, що «Право та захист Васильківщини» завжди намагається допомогти нашим захисникам, військові звернулися до нас із проханням допомогти у рішенні цього питання.

Дах тік вже давно, а на стелі у кімнаті відвідин на КПП з’явилася справжня пробоїна, через яку у дощову погоду лилися справжні ріки. Було очевидно, що з часом подібні «вентиляційні отвори» з’являться і на інших ділянках злощасного даху. Зайве й казати, що так немає бути. А на військовому об’єкті і поготів.

До нашого об`єднання, що взяло ситуацію під свій контроль долучився калинівський підприємниць, голова фірми «Арт профіль» Дмитро Полозюк. Разом із «Право та Захист» він вже неодноразово допомагав жителям Васильківського району із різноманітними проблемами, що торкалися стану їх житла. Підприємство спільно із нашою організацією знайшло майстрів та забезпечило всі необхідні матеріали окрім деревини, яку військові знайшли самі.

Зараз у КПП тепло, сухо та затишно, а на стіні у офісі «Право та захист» висить офіційна подяка від командира військової частини А-2680 С. Коваля. І ми так само вдячні нашим бійцям, що захищають Україну. Подібні подяки мають для нас велике значення, так само як і кожна можливість допомогти українським військовим, тим більше тоді, коли вони боронять Україну від ворога на Сході. За що, як і всі українці, в свою чергу ми дуже вдячні їм.