Допомогли нашим героям

Допомогли нашим героям
Організація
953
0
10:01, 31.05.2017

 

Наша організація провела благодійну акцію «Допоможемо нашим героям»

 

До Міжнародного дня миротворців, який святкується 29 травня, громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» разом з Благодійним фондом «ПОДАРУЙ МРІЮ» провели благодійну акцію «Допоможемо нашим героям». Мета проведення заходу полягала у допомозі волонтерам зібрати продукти харчування, ліки та побутові речі для військових, які захищають нашу Батьківщину у зоні АТО.

Під час цієї акції нам вдалося зібрати різноманітні продукти харчування (крупи, консервацію, макаронні вироби), засоби особистої гігієни, одяг тощо. Усі зібрані речі будуть передані солдатам військових частин в зоні АТО, в яких служать наші земляки.

Висловлюємо подяку місцевим підприємцям Віталію Глинському, Василю Гедзику та іншим людям, які відгукнулися на прохання активіста нашої організації, волонтера Івана Івасенка, та надали допомогу українським бійцям.

Але слід зауважити, що жителі Василькова проігнорували даний захід, деякі відкрито висловлювали незадоволення діями влади стосовно подій, що відбуваються на сході країни. Хто правий, хто винен покаже час, а сьогодні нашим землякам потрібна допомога і підтримка. Тому ми і надалі будемо допомагати військовослужбовцям, які борються за збереження нашої держави, суверенної і незалежної.