Дитячий дзвінкий сміх - є найкращою винагородою для нашої дружньої команди

Дитячий дзвінкий сміх - є найкращою винагородою для нашої дружньої команди
Організація
1567
0
12:42, 09.08.2018

Все частіше до нашої громадської організації «Право та захист Васильківщини» надходять звернення від місцевих жителів та організацій щодо надання благодійної допомоги на лікування, для вирішення соціально-побутових питань, порушених їхніх прав у судах або з боку державних органів та з багатьох інших питань. Уважно розглядаючи кожне звернення ми розуміємо, що у більшості випадків наша організація є останньою надією, і тому прикладаємо усі можливі зусилля для відновлення справедливості та вирішення проблемних питань, з якими до нас звертаються .

Але є прохання, які наша команда виконує із магічною завзятістю та натхненням. Для нашого об’єднання одним з направлень - є популяризація та підвищення ролі фізичної культури у суспільстві, зміцнення здоров’я, пропаганда здорового способу життя та досягнення високих спортивних результатів. Так, нещодавно до нашої громадської організації звернулась тренер з футболу Васильківської ДЮСШ Тетяна Гусакова для надання спонсорської допомоги у придбанні нової спортивної форми його вихованцям.

Представники громадської організації, члени Васильківської районної парторганізації «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Максим Заїка та Олексій Кузьмич, а також мешканець селища Калинівки Максим Харлашко придбали комплекти нової форми італійського виробника «Givova».

Перед початком тренування громадські активісти вручили молодим спортсменам нову форму та побажали успіхів і видатних перемог у великому спорті. Вдячні слова батьків та тренера молодих спортсменів, радісні очі самих дітей та їхній дзвінкий сміх - є найкращою винагородою для нашої дружньої команди.