Екскурсія для учасників Клубу для літніх людей "Барви осені"

Екскурсія для учасників Клубу для літніх людей
Організація
1279
2
15:15, 22.10.2018

До нашого Благодійного фонду «Подаруй мрію» звернулася Тищенко Олена Василівна, представник Клубу для літніх людей «Барви осені» з проханням допомоги та фінансової підтримки в організації транспорту для екскурсійної поїздки до Храмового комплексу з ландшафтним парком с. Буки, Сквирського району Київської області.

За нашої підтримки в суботу 20 жовтня, учасники клубу побували на захоплюючий екскурсії. Під час якої вразив фонтан «Дружба народів», який довгі роки прикрашав серце нашої столиці вулицю Хрещатик. Потім їх вразило своєю духовністю, сучасною та неповторною архітектурою Храмовий комплекс, в який входять церква Святого Великомученика Євгенія, дзвіниця Святого Данила, каплиці Святих Миколи та Олександра. Після прогулянки ландшафтним парком з усіма його прекрасними краєвидами річки Роставиці, замками, альтанками, фонтанами, скульптурами потрапили на територію зоопарку. Від зустрічі з ведмедями, левом, страусами, козулями, вівцями, фазанами та іншими мешканцями звіринцю позитивним емоціям та радості не було меж.

Клуб для літніх людей «Барви осені» висловив подяку нашій благодійній організації за можливість побувати в справжньому райському куточку, де всі відчули повну гармонію з природою, цікаво провели час та отримали безліч вражень від поїздки. Це дуже дивовижне і магічне місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

Коментарі

 1. user-icon
  Олена 22 грудень 2018, 14:04
  Добрий день! Напишіть будь ласка, де можна дізнатися про клуб для літніх людей " Барви осені"?
  1. user-icon
   Право та захист Васильківщини 13 лютий 2019, 16:43
   Представник клубу«Барви осені» Олена Тищенко
   контактний телефон +38(067)283-95-76