Громадська організація «Право та захист Васильківщини» та благодій фонд «Подаруй мрію» привітали юних школярів

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» та благодій фонд «Подаруй мрію» привітали юних школярів
Організація
327
0
14:26, 02.09.2019

Свято Першого дзвоника, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Сьогодні представники нашої громадської організації «Право та захист Васильківщини» та благодійного фонду «Подаруй мрію» привітали юних школярів теплими словами та подарунками. Зокрема, Данилівській ЗОШ №1 та Калинівській ЗОШ №2 під час урочистою лінійки вручили комплекти спортивного інвентаря: футбольні, баскетбольні і волейбольні м’ячі, скакалки та гімнастичні обручі «хулахуп». Все це вихованцям знадобиться під час занять з фізичної культури, адже це є важливим засобом підвищення соціальної і трудової активності людини.

Юні школярі згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності. Тому вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Зі святом — Днем знань!