Громадська організація «Право та захист Васильківщини» відзначає три роки.

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» відзначає три роки.
Організація
226
0
10:36, 17.12.2019

Сьогодні нам три роки!
За цей час перед нашими журналістами зачинялися десятки дверей до кабінетів місцевих можновладців. А їх «жителі» сипали погрозами та образами на нашу адресу. Спроби підпалу нашого офісу, квартири представника організації. Постійний тиск з боку чиновників, чия доброчесність виглядає більш ніж сумнівною. «Маски-шоу» з обшуками, візит яких був ініційований тими, кому наша діяльність стала поперек їх ненажерливих горлянок.

Ми можемо пишатися нашою роботою – вона завжди отримувала яскравий фідбек від тих, хто звик «путати» владні повноваження із справою власного збагачення. Особливо за рахунок громади нашого району. Така «розплата» за десятки кримінальних проваджень відкритих проти корупціонерів після наших сюжетів. Така «вдячність» чиновників, що сходять піною від люті усвідомлюючи: громадянське суспільство не дасть їм вільно дихати доти, доки вони плюють на інтереси Васильківщини і збагачуються за рахунок бюджету.

Нас називали «найбільшою проблемою Васильківського району» та бандою. Намагалися залякувати та дискредитувати. Але, як кажуть у народі: дзуськи вам! Ми й надалі будемо боротися за те, аби на Васильківщині місцева влада дбала про громадян, а не виключно про свої кишені. Нас не зламати, з нами не домовишся. Не має значення у які партійні кольори забарвлено владу – ми будемо стояти на варті інтересів Васильківщини – рідного краю, де живемо ми, наші батьки, наші діти, наші друзі.

Дякуємо всім тим, хто підгримував і підтримує нас – ми цінуємо вашу небайдужість. Дякуємо й тим, хто ненавидить нас – ваша реакція лакмусовий папірець правоти нашого вибору, ефективності нашої діяльності.