Громадські активісти будують нову вбиральню у Васильківській школі-інтернаті

Громадські активісти будують нову вбиральню у Васильківській школі-інтернаті
1137
0
15:49, 12.09.2017

За сприяння ГО «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію» на території Васильківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат розпочалися будівельні роботи з встановлення санвузла.

Донедавна перед керівництвом закладу гостро стояло завдання вирішення проблеми санітарно-гігієнічного характеру. Зокрема, в одному з навчальних корпусів інтернату була відсутня вбиральня. Діти були змушені ходити справляти свої природні потреби у інший корпус, навіть в холодну пору року.

До вирішення цієї нагальної проблеми долучились громадські активісти нашої організації та небайдужі жителі Васильківщини. Так один з підприємців безкоштовно пробурив артезіанську свердловину на території інтернату для забезпечення водопостачання майбутнього санвузла. В даний момент на місці проходять роботи зі зведення фундаменту окремої будівлі, котра слугуватиме вбиральнею для вихованців закладу.

Нагадаємо, КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття вихованцями певного рівня освіти. У закладі проводять корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують виправлення усного та писемного мовлення. На сьогоднішній день в інтернаті навчається 135 дітей віком від 6 до 18 років.

Наразі держава практично не виділяє кошти на програми з проведення ремонтно-будівельних робіт у закладах середньої освіти, тому всі фінансові питання здебільшого лягають на плечі батьків учнів. Останні в свою чергу сподіватися можуть лише на допомогу громадського сектору. Добрі справи приємно робити гуртом! Тож закликаємо громадські об’єднання та всіх небайдужих жителів Васильківського району приєднуватись до ініціативи щодо створення комфортних умов для наших дітей.