Наші активісти передали медикаменти для вихованців Центру «Здоров’я»

Наші активісти передали медикаменти для вихованців Центру «Здоров’я»
Організація
318
0
18:41, 22.08.2017

Перед початком нового навчального року, 16 серпня, представники нашої громадської організації «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію» відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я».

Наші представники передали для вихованців Центру канцелярське приладдя, медикаменти та лікарські засоби (тонометри та термометри). Як розповіла нам директор Ірина Мартиненко, з початком навчального року для діток Центру запрацює масажний кабінет. Крім того, враховуючи специфіку роботи, у закладі буде постійно чергувати медична сестра.

Наші організації від самого початку заснування опікуються проблемами та надають допомогу Центру «Здоров’я». Так за сприянням голови «Право та захист Васильківщини» Руслана Суханова, керівника Благодійного фонду «Подаруй мрію» Євгенія Котвіцького, місцевих підприємців Віталія Глінського та Василя Гедзика у приміщенні закладу було встановлено шафи для речей та одягу, спортивно-ігровий комплекс та нові жалюзі на вікнах. Також раніше наші активісти подарували вихованцям Центру фітболи для занять спортивною гімнастикою. А у період літніх канікул ми організували для учнів цього закладу численну кількість екскурсій і пізнавальних поїздок, котрі мають дуже важливе значення у процесі соціалізації цих дітей.

Нагадаємо, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» здійснює реабілітаційні заходи, спрямовані на розвиток, коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання таких дітей основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їх інтеграції у суспільство.

З питань надання допомоги Центру «Здоров’я» всі бажаючі можуть звернутися до директора закладу Мартиненко Ірини Григорівни або громадської приймальні ГО «Право та захист Васильківщини» за адресою: м.Васильків, вул. Володимирська, 22- А, офіс 204.

Закликаємо усіх, у кого є можливість підтримати цей унікальний заклад, приєднуватися до наших благодійних акцій, метою яких є створення сучасних і комфортних умов для розвитку та здобуття освіти вихованцями Центру «Здоров’я».