Громадські активісти підготували до Дня знань подарунки школам Васильківщини

Громадські активісти підготували до Дня знань подарунки школам Васильківщини
Організація
251
0
17:54, 04.09.2017

1 вересня у всіх школах України пролунав Перший дзвоник. У цей день в нашій країні традиційно відзначають День знань, котрий збігається з початком навчального року, а всі першокласники відзначають свято Першого дзвоника. У школах традиційно проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року та проводиться перший святковий урок. За традицією, 1 вересня прийнято дарувати квіти і подарунки вчителям та першокласникам. 

У цю п'ятницю громадська організація «Право та захист Васильківщини» і Благодійний фонд «Подаруй мрію» не залишились осторонь і підготували для учнів та вчителів декількох шкіл нашого району подарунки до Дня знань і cвята Першого дзвоника.

Зокрема, наші активісти поздоровили діточок, батьків та педагогів з початком нового навчального року та презентували для Васильківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №4 в мікрорайоні Піски та шкіл селищ Велика Солтанівка, Плесецьке і Калинівка новенькі тенісні столи з сітками та наборами ракеток і м’ячиків. Також активісти подарували навчальним закладам шахові дошки і передали до шкільних бібліотек книги з історії України.

Школярі та їх вчителі були дуже раді подарункам і щиро дякували громадським активістам за приділену увагу та поздоровлення.