Козацькі забави

Козацькі забави
Організація
1486
0
10:47, 12.05.2017

11 травня у спортивному залі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Васильківського району Київської області пройшли змагання із загальнофізичної підготовки «Козацькі розваги». Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу учнів 5-7 класів Калинівських загальноосвітніх навчальних шкіл №1 та №2.

Планувалося, що змагання відбудуться на природі у заздалегідь підготовленому нашими активістами місці у лісовій зоні, але у зв’язку із несприятливими погодними умовами було вирішено провести їх у закритому приміщенні.  Свято спорту все таки відбулося.

Організаторами спортивних змагань були члени ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ».

Близько двох годин захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике задоволення всім учасникам спортивних змагань. На спортивному майданчику панувала конкурентна жага до перемоги але у приємній та дружній атмосфері. В цілому команди позмагались у естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

За підсумками усіх етапів змагань переможця визначити так і не вдалося, учасники набрали однакову кількість балів у запланованих змаганнях. У таких випадках кажутьперемогла дружба

У своїй промові члени нашої організації привітали учасників змагань та подякували за проведення цікавого заходу, закликали школярів активно долучатися до занять фізичною культурою та спортом і відмітили професійну роботу керівництва та вчителів фізичної культури  Калинівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів - Онопрієнка Олега Івановича та Авдєєва Олега Вікторовича і Калинівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів – Тітарука Віталія Олександровича.

Крім цього, приємним сюрпризом для школярів стали подарунки, а саме: набори для гри у бадмінтон, кубіки Рубіка та грамоти для кожного з учасників спортивних змагань, які вручили їм представники наших організацій – Хахаль Микола, Забарний Володимир та Заїка Максим. Також, подарунки отримали і самі палкі вболівальники своїх команд.

Пишаємося і щиро вітаємо усіх учасників «Козацьких розваг» бажаємо їм невичерпної енергії, бадьорості духу й подальших успіхів!