Лідер "Патріотів" влаштував активістам допрем'єрну презентацію своєї нової книги

Лідер
Організація
415
0
12:44, 13.09.2017

Колишній заступник Генерального прокурора України, лідер політичної партії «Патріот» Микола Голомша подарував активістам громадської організації «Право та захист Васильківщини» примірники своєї нової книги ще до її офіційного виходу.

У четвер, 7 вересня, у ході робочого візиту до Василькова, де політик взяв участь у засіданні Ради місцевої організації партії «Патріот», Микола Голомша практично влаштував для активістів нашого об'єднання приватну презентацію своєї нової книги «Майданна Україна. Майдан як явище і процес».

У новій книзі лідера політичної сили «Патріот» - його роздуми про резонансні події в Україні, що відбулись у 2016 році. Всі описані події розглядаються автором через призму національної безпеки країни. Політик досліджує окремі аспекти розвитку та функціювання економіки, державних і суспільних інститутів, аналізує відносини між державою та суспільством, які мають місце на певному етапі розбудови оновленої України з урахуванням досвіду Майдану. Окрім того, у книзі лідер «Патріотів» пропонує своє бачення формування середовищ життя і розвитку всіх аспектів державності.

Під час зустрічі з громадським та партійним активом Васильківщини Микола Голомша стисло розповів про нове видання «Майданна Україна. Майдан як явище і процес». Після того презентував кожному з учасників зібрання примірник свого твору з авторським підписом.

Варто відзначити, що офіційна прем’єра нової книги лідера «Патріотів» Миколи Голомші відбулась наступного дня в медіа-центрі Українського дому в Києві.