Луценко: найкращим фактором стримування проти озброєного злочинця є озброєний громадянин

Луценко: найкращим фактором стримування проти озброєного злочинця є озброєний громадянин
Україна
209
0
10:15, 08.12.2016

Генпрокурор Юрій Луценко впевнений, що найкращим стримувальним фактором проти озброєного злочинця є ймовірність озброєного громадянина, але лише в разі легальності походження зброї. Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Луценко просить Раду схвалити законопроект про кримінальні проступки

Як тільки чиновники, які порушили закон, отримають реальні терміни ув'язнення - ми житимемо в кращій країні - Луценко
Кажучи про результати роботи ГПУ, Луценко повідомив, що "державі повернуто 8,6 млрд грн., 58 тисяч га землі, до суду направлено 1500 звинувачень у корупції, причому 500 осіб відсторонено від посад".

За кримінальними звинуваченнями винними визнано 70 тисяч осіб, що свідчить про зростання злочинності.

"При цьому спостерігається стійка тенденція до падіння кількості навмисних убивств. Добра новина для тих, хто, як і я, виступає за розширення дозволу на володіння зброєю. Я ще з часів МВС за це відкрито виступаю. Мене багато колег критикували. Тепер ми бачимо вже другий рік падіння кількості вбивств у країні, яка наводнена зброєю. Чому так сталося, нехай скажуть спеціалісти. Я впевнений, що найкращим стримувальним фактором проти озброєного злочинця є ймовірність озброєного громадянина. Звичайно, необхідно слідкувати за легальністю походження зброї, за тим, щоб вона не потрапила до рук раніше судимих, нарко- та алкозалежних осіб. Та факт є факт. Другий рік поспіль меншає замовних убивств та взагалі злочинів проти особи", - зазначив Луценко.

Джерело: http://newsru.ua/ukraine/08dec2016/liyzenko.html