Майстер на годину - перша виконана заявка

Майстер на годину - перша виконана заявка
Організація
1456
0
15:09, 21.08.2018

В рамках реалізації соціального проекту громадської організації «Право та захист Васильківщини» Майстер на годину — заснованого з метою допомоги уразливим верствам населення (самотнім пенсіонерам, малозабезпеченим, інвалідам І−ІІ груп, сім’ям, рідні яких загинули, беручи участь в АТО), а саме у здійсненні безкоштовного дрібного побутового ремонту, вже є перші результати.

У п’ятницю 17 серпня було виконано першу заявку, від мешканки Данилівського військового містечка 21, Польшинської Людмили Іванівни. Майстер- волонтер відремонтував та налаштував майже раритетну швейну машинку «Чайка». Нажаль поки, що заявок достатньо мало, але цей приклад гадаємо буде показовим, що проект працює і якщо у вас насправді немає кому допомогти, або бракує коштів на виклик спеціаліста у вирішенні дрібних побутових проблем «Майстер на годину» від нашої громадської організації завжди готовий прийти на допомогу.

Скористатися послугами  просто – потрібно зателефонувати за номером +38097-790-79-51, та залишити ваше звернення: суть проблеми у якій вам потрібна допомога та контактна інформація (Адреса,телефон).