Майстер на годину продовжує допомагати

Майстер на годину продовжує допомагати
Організація
1562
0
16:44, 11.10.2018

Після розповсюдження чергового 9 номеру газети «Право та захист Васильківщини», де наша громадська організація та Благодійний фонд “Подаруй мрію” опублікували перший звіт про роботу безкоштовного соціального проекту «Майстер на годину», до громадської приймальні почали активно звертатися мешканці Васильківського району, яким потрібна наша допомога. А це означає, що даний проект є важливим та потрібний людям.

Сьогодні, 11 жовтня, майстер- волонтер здійснив щотижневий виїзд по отриманим замовленням. Перша виконана заявка була відмешканки смт Калинівка Лідії Петрівни, яка проживає по вул. Героїв України. В її помешканні була проблема з опаленням, майстер налагодив роботу котла, який знаходився у неробочому стані. Друге звернення було від мешканки села Плесецьке Віри Іванівни, огорожа її будинку по вул. Лисенка вимагала ремонту, який і здійснив наш майстер. І остання на сьогодні заявка була виконана у Данилівському військовому містечку №21 Людмилі Іванівні, у кімнаті де вона проживає потрібно було здійснити заміну двох радіаторів опалення.

«Майстер на годину» - це соціальний проект заснований з метою надання допомоги уразливим верствам населення (самотнім пенсіонерам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям , інвалідам І−ІІ груп,  сім’ям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців). Майстер-волонтер здійснює ремонт побутової техніки та інші дрібні ремонтні роботи.

Якщо у Вас немає до кого звернутися по допомогу або бракує коштів на виклик платного спеціаліста у вирішенні дрібних побутових проблем, пропонуємо Вам звернутися до нашої громадської організації та замовити послугу «Майстер на годину», який завжди готовий прийти на допомогу. 

Скористатися послугами просто – потрібно зателефонувати за номером +38097-790-79-51 та повідомити оператору про суть проблеми і контактну інформацію (адресу проживання та контактний телефон). Після цього ваше звернення реєструється, узгоджується дата та час візиту майстра, і вже у визначений час до Вас завітає «Майстер на годину».

Послуги майстра надаються, що четверга, абсолютно БЕЗКОШТОВНО, на виконання кожної заявки виділяється не більше однієї години.