Мальовниче селище Діброва на Київщині перетворюється на «компостну яму»

Мальовниче селище Діброва на Київщині перетворюється на «компостну яму»
Васильківщина
2106
2
14:54, 23.08.2017

Мальовниче селище Діброва Васильківського району Київської області поступово перетворюється на «компостну яму».

Тут на території колишньої тваринної ферми знаходиться виробничо-комерційна фірма «Грибний край», яка займається вирощуванням шампіньйонів та приготуванням компосту ФАЗИ 2. Як виявилось, від наслідків цього виробництва потерпають прості мешканці Діброви і навколишніх сіл.

Ми проїхали на місце вивезення відходів і жахнулися від побачених масштабів забруднення. Попри те, що керівництво фірми запевнило нас у безпечності цих відходів для навколишнього середовища і що пакети з-під компосту регулярно відсортовуються і вивозяться на утилізацію, територія узлісся просто завалена поліетиленом, термін біологічного розпаду якого складає понад 400 років.

Місце звалища не має огорожі та визначених меж, тому відпрацьований компост вивозиться та скидається тут на розсуд водіїв, а вітер звичайно ж робить свою справу, внаслідок чого в радіусі декількох кілометрів березові рощі та колишні пасовища перетворились на величезний смітник. Сморід, що стоїть на цьому звалищі неможливо передати словами.

Найкумедніше, що все це відбувається фактично під вікнами кабінету селищного голови Діброви. Наскільки безпечним для навколишнього середовища, та чистим на руку являється вивезення цих відходів нехай з’ясовує слідство, а наша громадська організація «Право та захист Васильківщини» візьме це питання на особистий контроль.

Коментарі

 1. user-icon
  Петро Миколаєвич 23 серпень 2017, 19:09
  Від імені жителів с. Діброва звертаюсь до громадської організації " Право та захист Васильківщини" домогти в захисті від отруєння навколишнього середовища і бездіяльності голови селищної ради.
  1. user-icon
   Владислав 24 серпень 2017, 00:15
   Того голову давно треба закрити на довічне.За які гроші він вілли будує магазини салони і за те що позабирав у людей ділянки і паї