Ми допомогли здійснити мрію

Ми допомогли здійснити мрію
Організація
685
0
11:08, 06.04.2017

 

 

До керівника БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенія Валерійовича Котвіцького звернувся представник Федерації дзюдо України – Вернигора Дмитро з проханням надати фінансову допомогу, молодому й талановитому спортсмену Максиму Станілоги, для участі у змаганнях Кубку Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, який відбудеться з 5 по 12 квітня у м.Теліце Чеської Республіки.

Враховуючи, що на поїздку та перебування за кордоном була необхідна значна сума коштів, до благодійної допомоги долучилися місцеві підприємці, Віталій Вікторович Глінський та Василь Миколайович Гедзик, які виявили бажання допомогти юному спортсмену здійснити свою мрію та взяти участь у міжнародному турнірі.

Громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» теж долучилася до спонсорської допомоги, і разом з партнерами та меценатами ми повністю забезпечили поїздку та участь у міжнародних змаганнях молодому дзюдоїсту.

«Наші організації реалізують різноманітні проекти з метою пропаганди та популяризації здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою. Ми будемо продовжувати допомагати вітчизняним спортсменам, особливо з Васильківщини, і щиро бажаємо Максиму перемоги в Чехії», – сказав голова БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький.