Микола Голомша: Всі процеси в державі мають бути переглянуті "Патріотами"

Микола Голомша: Всі процеси в державі мають бути переглянуті
Організація
956
0
18:25, 12.09.2017

У четвер, 7 вересня, у штабі громадської організації «Право та захист Васильківщини» відбулось перше спільне засідання Ради Васильківської міської організації політичної партії «Патріот» за участі лідера політсили Миколи Голомші.

На зібранні також був присутній голова місцевого осередку партії «Патріот» Тарас Матушевич та керівники ГО «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію» Руслан Суханов та Євгеній Котвіцький.

Учасники засідання обговорили питання розбудови партії в місті Васильків, а також загальну ситуацію в суспільно-політичному житті країни. На нараді не оминули стороною й нагальні проблеми Василькова та можливі шляхи їх розв’язання.

Зокрема, лідер партії колишній заступник Генпрокурора України Микола Голомша зазначив: «Ми повинні пам’ятати, що ідеологічна сила – партія «Патріот» – була створена на постмайданному просторі. Саме тому ми не маємо права спокійно спостерігати, як руйнуються ідеали Майдану. На жаль, після Майдану, на старті, не було зламу політичної системи, тому зараз ми продовжуємо жити в державі, яка диктує умови людям, а не навпаки, де розпродуються державні підприємства, де не кодифіковано законодавство, де надто багато зловживань і корупції серед чиновництва, зокрема вищого щаблю влади. Через те ми мусимо це зупинити. Бо саме ми маємо ту ідею, ті ідеали, які об’єднують людей заради розбудови нашої держави і які прагнуть змінити життя країни на краще».

Голова Васильківської міської організації політсили «Патріот» Тарас Матушевич у свою чергу наголосив, що місцевий осередок партії об’єднав навколо себе декілька громадських організацій, конкретні справи яких дійсно спрямовані на покращення життя в місті та для вирішення нагальних проблем людей, які повсюдно стикаються з чиновницькою бюрократією і тотальною корупцією у владі.

За результатами засідання Ради, було вирішено розробити систему навчання партійних кадрів, провести низку навчальних семінарів для активістів та продовжувати роботу в напрямку розбудови партії «Патріот» у регіоні.

Наприкінці зібрання Микола Голомша привітав зі вступом до лав «Патріотів» нових членів політсили, вручив партійні квитки-посвідчення та побажав міцного здоров'я, невичерпної енергії, наполегливості, успіхів та плідної праці на теренах боротьби за краще життя для українського народу.

По завершенні засідання Ради партійний та громадський актив Василькова разом із керівниками центрального апарату політсили «Патріот» пройшлись урочистою ходою центром міста. Ходу влаштували, аби вшанувати великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка. Під час імпровізованого маршу активісти ГО «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду "Подаруй мрію" поспілкувалися з гостями на різні теми та показали їм деякі визначні місця нашого чудового старовинного міста. Завершилась хода покладанням квітів до пам’ятника великому Кобзареві у середмісті Василькова.

Нагадаємо, 18 серпня у Василькові відбулась урочиста церемонія підписання меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Право та захист Васильківщини» і політичною партією «Патріот».