Міжнародний День людей із інвалідністю

Міжнародний День людей із інвалідністю
Васильківщина
1181
0
12:40, 03.12.2018

На передодні Міжнародного дня людей із інвалідністю у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» відбувся святковий захід на якому вихованці читали вірші, співали та показали театралізовану міні виставу.

На заході були присутні представники Громадської організації «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію» Роман Чернишенко і Максим Заїка, представник громадсько-політичного Руху Валентина Наливайченко «Справедливість» Олексій Кузьмич та міський голова Володимир Сабадаш. Після закінчення діти отримали солодкі подаруночки та необхідні у зимовий період набори фруктів та вітамінів і мали змогу поласувати ним.

В цей же час директором центру Іриної Мартиненко був проведений круглий стіл під назвою - “Взаємодія влади і громади у сфері забезпечення прав дітей з інвалідністю”, участь в якому також взяли представники управління соціального захисту населення, центральної районної лікарні, ГО “Право та захист Васильківщини”, БФ “Подаруй мрію” В ході зустрічі були обговорені вкрай важливі питання сімей, у яких виховуються діти з обмеженими можливостями, зокрема, права дітей по Програмі ІПР.

В Україні близько 3 мільйонів людей – інваліди. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з особливими потребами. Але давайте не будемо забувати про головне – увагу та розуміння. І не тільки сьогодні 3 грудня, а постійно.