На День Василькова активісти влаштували безкоштовні розваги та пригощання

На День Василькова активісти влаштували безкоштовні розваги та пригощання
891
0
12:18, 13.09.2017

В суботу, 9 вересня, мешканці та гості Василькова відзначали 1029-у річницю Дня міста.

З нагоди свята місцева влада організувала на центральній площі урочистий концерт за участю дитячих творчих колективів міста та запрошених зірок естради. Перед початком святкового концерту до мешканців Василькова з привітальними словами звернулись керівники міста та району.

"У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Васильків. Нині місто розвивається, потроху змінюється його обличчя. І все це завдяки Вам, шановні містяни, Вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх Вас у згуртовану та небайдужу громаду! Щиро бажаю усій поважній васильківській громаді миру та втілення всіх сподівань. Нехай цей день додасть енергії та натхнення для подальших успіхів у розвитку рідного міста Василькова", - зазначив міський голова Володимир Сабадаш.

Цього дня в центрі Василькова була організована низка розважальних заходів, таких як: виставка ретро-автомобілів, катання на гіробордах центральною вулицею міста. Окрім того, у парку «Венеція» впродовж дня проходив фестиваль вуличної їжі «Здибанка». Також свої роботи на імпровізованому ярмарку представляли народні майстри нашого краю.

Проте, як відомо, за все у цьому житті треба платити, святкування Дня міста - не виключення. Але, що ж це за свято без сюрпризів? Тому громадська організація «Право та захист Васильківщини» і Благодійний фонд "Подаруй мрію" підготували неочікуваний подарунок до свята для самих маленьких жителів міста - безкоштовні розваги та атракціони!

Дітки мали нагоду досхочу пострибати на гімнастичних батутах та покататися на величезній надувній гірці. Тим часом з Днем Василькова усіх вітав та розважав веселий аніматор у костюмі смішного персонажу з мультфільму «Міньйони».

Прикрашала усе це дійство величезна хмара мильних бульбашок, за якими діти радісно ганялись та намагались упіймати. Також всіх васильківчан активісти громадської організації "Право та захист Васильківщини" і Благодійного фонду "Подаруй мрію" знову безкоштовно пригощали солодкою ватою, що вже встигло перетворитися у добру традицію.